کارِدو یک استارتاپ نوپا در حیطه خدمات منزل است که در مهرماه 1400 شروع به فعالیت کرده است. حوزه ی فعالیتی این شرکت در حال حاضر در شهر نجف آباد استان اصفهان می باشد و به زودی در شهر های دیگر استان اصفهان به فعالیت خود ادامه می دهد.

خدمات این شرکت در حال حاضر در سه بخش نظافت و جابجایی وسایل و کارگر ساختمانی می باشد

در ادامه منتظر خدمات جدید کارِدو در بخش های مختلف خدماتی باشید.

از مزایای کارِدو این است که فقط با یک اپلیکیشن ساده میتوانید سفارشتان را ثبت کنید. کارِدو اولین و تنها شرکت خدماتی در استان اصفهان است که تمامی مراحل آن به صورت الکترونیک و از طریق اپلیکیشن انجام می شود.

با توجه به نوع سرویس قیمت ها متفاوت می باشد. قیمت ها به صورت ساعتی می باشد و به ازای هر ساعت تعرفه ای ثابت از مشتری گرفته می شود.

شما می توانید از طریق اپلیکیشن کاردو که در نرم افزار بازار می توانید آن را دانلود کنید، سفارش خود را ثبت کنید.

جهت دانلود اپلیکیشن کلیک کنید.

پس از نصب اپلیکیشن، باید یک حساب کاربری در کارِدو باز کنید. سپس با مشخص کردن نوع سرویس و تاریخ و زمان و مکان دقیق خود، فاکتور شما نمایش داده می شود که پس از پرداخت موفق فاکتور از طریق درگاه پرداخت، سفارش شما ثبت می شود و پس از تایید متخصص، مشخصات متخصص برایتان ارسال می شود و متخصص موظف است راس زمان مشخص شده در محل حاضر شود.

شما پس از ثبت سفارش در اپلیکیشن کارِدو می توانید فاکتور خود را مشاهده کنید و جهت پرداخت فاکتور، به درگاه پرداخت منتقل می شوید. 

کارِدو در شهر نجف آباد استان اصفهان هم اکنون فعال است ولی در ادامه فعالیت خود را در شهر های اطراف گسترش خواهد داد و امیدواریم بتوانیم به زودی آن را در شهر اصفهان نیز راه اندازی کنیم.

شما در اپلیکیشن کارِدو میتوانید پس از به اتمام رسیدن تایم مربوطه، امتیاز مورد نظر خود را نسبت به کیفیت عملکرد متخصص مربوطه ثبت کنید. امتیاز شما در نمره قبولی متخصص و ادامه ی کار با تیم کارِدو نقش بسزایی دارد و در صورت افت نمره ی مربوطه از رنج خاص، متخصص دیگر قادر به فعالیت در کارِدو نیست. پس نمره ی کیفیت عملکردی متخصص را با دقت ثبت کنید.