نظافت منزل و محل کار:

همیشه نظافت منزل جزو دغدغه های بزرگ خانم ها بوده و هست و خواهد بود. چه خانم های کارمند که براشون خییییلی سخته هم شغلشونو داشته باشن و هم به کار های منزلشون برسن. ما کارو برای شما عزیزان راحت کردیم. شما می توانید با خیال راحت از طریق تلفن همراهتون با اپلیکیشن کارِدو نیروی نظافت مورد نظرتون رو برای هر ساعت و هر زمانی که مدنظرتون هست سفارش بدید و دیگه نگران این دلواپسی بزرگ نباشید. کارِدو با داشتن نیرو های مجرب در بخش نظافت منزل و محل کار، این اطمینان رو به شما میده که از هر جای شهرستان نجف آباد که باشید نیروی معتمد و با سابقه و کاربلد را انتخاب کنید.

جابجایی وسایل و اثاث کشی:

جابجایی  اسباب وسایل منزل و انتقال آن‌ها به یک محل دیگر می‌تواند همراه با مشکلاتی و دغدغه هایی برای  شما باشد مانند جابجایی مبلمان بزرگ و جعبه‌های سنگین اثاثیه، نصب لوازم‌خانگی بزرگ، حمل وسایل توسط آسانسور، شکستن و یا از بین رفتن وسایل و یا بدتر از همه قوانین و مقررات سخت تحت کنترل مدیریت ساختمان باشد. از همه مهمتر خود باربری وسایل ممکنه یه دغدغه ی بزرگ برای همه ی شماها باشه. کارِدو اومده کارو برای شماها راحت کرده. شما میتونید از طریق اپلیکیشن کارِدو  نیروی جابجایی وسایل و اثا کشی رو با خیال راحت انتخاب کنید.

کارگر ساختمانی:

تا حالا شده برای ساختمان سازی یه کارگر بخوای ولی روت نشه بری سر فلکه کارگر بگیری؟ تا حالا شده ازینکه بعضی از کارگرای عزیزمون میان دور ماشینت ناراحت بشی؟ دیگه نیازی نیس نگران این موضوع باشی..کارِدو این مشکلو حل کرده. شما میتونید خییییییلی راحت از طریق اپلیکیشن کارِدو کارگر مورد نظر رو برای هر کدام از بخش های نازک کاری و صفر کاری ساختمان انتخاب کنی. به همییین راحتی